Черняк и нечестная конкуренция в водочном бизнесе

13.08.2010 / 11:53

По информации из источников, заслуживающих доверие, выяснились новые подробности "водочной войны", разгоревшейся в 2009 году между ТМ "Хортица" и группой "Баядера" (ТМ "Хлебный дар"). Напомним, что причиной противостояния тогда стало стремление владельца ТМ "Хортица" укрепить свои позиции на алкогольном рынке при помощи недобросовестной конкуренции.

В водочном бизнесе формами такой конкуренции, несовместимой с добрым именем предпринимателя, являются нападки на качество продукции других торговых марок, а также создание "брендов-убийц". Именно такие подходы и применил лидер "Хортицы" Евгений Черняк, заручившись поддержкой владельца ТМ "Хлебодар" Борисом Шестопаловым. В результате их сотрудничества появилась новая водочная марка - "Хлебодар", которая ввиду схожести названий должна была сильно потеснить "Хлебный дар" в родном сегменте.

Кроме того, по нашим сведениям, был задействован юридический ресурс: ТМ "Хортица" посредством решения суда в Одессе запретила ТМ "Хлебный дар" продавать водку под таким названием, потому что фирма "Хлебодар" (на тот момент не имевшая никакого отношения к алкоголю) начала работу еще в 1997 году. Таким образом, ситуация была поставлена с ног на голову, и противоположное решение суда в Киеве не изменило положения.

Между тем, воюя за потребителя нечистоплотными методами, Евгений Черняк, похоже, забыл о собственной продукции: проведенная в начале 2010 года экспертиза показала, что "Хортица" сильно потеряла в качестве, проиграв внутренний рынок "Национальной водочной компании". Согласно новым данным, доля рынка в 2009 году распределилась таким образом: "Национальная водочная компания" - 24,4%, "Имидж Холдинг" (ТМ "Хортица") - 16,5%, Nemiroff - 11,8%, "Олимп" - 10,6%, "Союз-Виктан" - 10,1%, другие - 26,6%. (Источник статистики: http://www.zavtra.com.ua/news/1/167876/).

Похожие статьи
ЛВЗ "Хортица" бесплатной водкой пытается возродить реноме своего владельца
Бизнес-войны под флагом экологии
В Киеве докажут, что в Запорожье нет места рейдерам
На ЛВЗ Хортица почти остановилось производство
СМИ рассказали, как водочный барон давил на прессу
 
аля   | 03.04.2012 / 15:40
эх,жаль не в советсктое время живем,там бы разобрались
растреливать таких
Саня   | 03.04.2012 / 13:38
бедный ага конечно
прохаваный типок ,со своими бздыками,приехадл в запорожье и наворотил тут кучу дел ,до него бля жили спокойно ,припеваючи ходили неи за чт онепреживали,а терьтольк ои думай,чтоб пулю в лоб не полцчить
hbnf   | 01.04.2012 / 01:37
ой,бедненький женя,как же мне жаль его.никт оего не любит,все обижают,бьют и издеваются,ах ,онитакие мерзавцы и негодяи
коля   | 30.03.2012 / 13:51
долго он непротянет ,его либо грохнут,с его вспыльчиым характером,еготерпеть долго не будут,илибо он сам себя угробит,кокаин ,водка до добра не доведут
федор   | 30.03.2012 / 13:26
на хортицу нужно поставить запрет и прекратить ее продавать. запретить! от нее один вред здоровью,люди травятся1
валик   | 30.03.2012 / 13:02
{*GIRLBYBLE*} страсть к пьнству и голым бабам не воведут евгения александровича до добра,се это плохо закончится еслми он не прекратит этим злоупотреблять.вот уже последствия его развратной жизни можем наблюдать,Ачто будет дальше
тоха   | 30.03.2012 / 12:31
чтоб вы знали черняк опился до белочки
она к нему приходила и не раз
это его привычное состояние-д\белки)))
люда   | 28.03.2012 / 21:04
Он обманул многих.И нетолько таки хже как он богаче ,а и простой народ. Создав фонд патриот запорожье все деньги ,которые люди отдавали на помощь нуждающимся,шли ему и его подельникам в карманы.Помощь никому не была оказазна!
дэн   | 28.03.2012 / 20:51
давно пора прекратить продукцию этой водки.
это же отрава в чистом виде! как ее вообще позволяют выпускать?
Квартирники и природники   | 22.09.2010 / 14:34
{*PIONEER*} По информации из источников в правоохранительных органах, на минувшей неделе был проведен ряд обысков на предприятиях, осуществляющих оптовую торговлю продукцией ЛВЗ «Хортица». В результате вышеизлложенных оперативных мероприятий была найдена незаконная алкогольная продукция под торговой маркой «Хортиця». На сумму около ста шестидесяти миллионов гривень. При этом, «левый алкоголь» не только был «оснащен» фальшивыми акцизными марками, но и не числился ни в каких бухгалтерских документах. Готовятся нужный документы для возбуждения уголовного дела. к слову говоря, ранее начисленный ЛВЗ «Хортица» штраф в триста шестьдесят миллионов гривень уже увеличился до пятисот двадцати миллионов. «Налоговики» не спят, вещает «Искра-news».
Полукарп   | 02.09.2010 / 14:59
Да вор этот черняк и обычный бандит с олигархическими замашками...
ЖИД КАЛЬЦЕВ -натуральний   | 27.08.2010 / 12:22
:-P ***Передвиборчі тези: 1000 арештів, 10 патронів - і в Україні буде порядок!
1. Повернути смертну кару для
державних чиновників, починаючи з голови райдержадміністрації, мерів. І
аж до Президента України включно.
2. Створити
народні трибунали. Районні і обласні. Членів трибуналів обирати на
відкритих зборах громад. Заборонити членам будь-яких партій входити до
складу трибуналів. Лише нормальні люди!
3. Почекати. Пережити істерію виборів і дерибану посад. Дати їм рік.
4. Якщо
наші пропозиції не почують, зміни до законодавства не внесуть, а
головне, реальний рівень життя не покращиться, розпочати відкриті
засідання народних трибуналів. Розглянути діяльність керівників районів
і областей. Діяльність провальна – на нари. Крали – до стінки.
Публічний розстріл. Заодно, методом народного опитування проаналізувати
роботу наших суддів. Туди ж!
5. Якщо
новий склад Верховної Ради України не спроможеться створити нормальну
коаліцію, Уряд – всіх на нари. Колективна відповідальність.
6. Робота
Уряду провальна, життя народу погіршилося – на нари і до стінки. Бо
крали! Ви ж слуги народу? То і служіть повноцінно! Якщо ні, вибачте!
7. Президент
України не забезпечив нормальної роботи парламенту, Уряду? Життя народу
погіршилося – на нари і до стінки. Ми будемо пам*ятати про Вас, читаючи
підручники історії. Вічна Вам пам*ять! І нафіг!
8. Верховний
народний трибунал, який розглядатиме діяльність ВРУ , Уряду і
Президента, створюється з представників районних і обласних трибуналів.
У відкритому режимі. За будь-яке корупційне діяння – відповідна кара.
9. Маленька
партія снайперів пропонує почати обговорення цих і інших ініціатив у
відкритому режимі, через всі доступні нам засоби масової інформації,
Інтернет…
10. Потрібно сформувати короткий і чіткий пакет наших вимог до влади. Вірніше, ультиматум.
11. Що робити, якщо не почують?
12. Повернутися до програми Маленької партії снайперів: «Десять патронів – і в Україні буде порядок!»
На владу слід дивитися крізь оптичний приціл, а не телевізор!
Партія снайперів – порядок за 45 днів!



{*PARTY*}
ЖИД КАЛЬЦЕВ -натуральний   | 27.08.2010 / 12:20
{*GIRLBYBLE*} ***Черняк – і «Хортиця» твоя отруйна! *****09*
Євген Черняк, ти жид пархатий і «Хортиця» твая-ГІМНО!,
Твоя горілка «Хортиця», це той кіш-міш жидівський,
Залить би цю горілку у твою жидо-масонськую морду,
І подивитися, як стрімко ти зігнешся, як отой гачок!

Брехню ми чуємо від тебе, що напій твій вже «абсолютний»,
Надію маєш, що народ-це бидло, твою отруту питимуть завжди,
І тому ти постійно брешиш, що твій напій жиди так люблять,
Ти ЖИД, тому халтура та фальсифікат для тебе- є Закон в житті!

Євген Черняк – ти жид пархатий и свино подібний гомо-сакіс,
Отруту виробляєш ти, як той Іуда, на «Хортиці» її женеш,
Ось прийде час і ми твою жидо-масонську та свинячу морду,
Ми всунемо тобе у топку паравоза, а потім у вухо «Хортицю» зальєм!

{*PARTY*} {*ZLOY*}
ЖИД КАЛЬЦЕВ -натуральний   | 27.08.2010 / 12:18
Черняк-морда ти жидівська! НА виселіцу Черняка!
1. ГІМН
19-ти річної України***10*
Україна конвульсіє від жидівській влади,
Бо не мають українці вже ні якой вади.
Де не глянь- ЖИДИ у владі, як ворожі стаї,
Ми не станемо панами від такої долі.
П р и с п і в:
НЕ кидайте свою душу, а беріть Базуку,
Покажіть ви людям світу,як знайти свободу.

А свобода, це бій кровавий, від Карпат до Дону,
Не пускайте панувати в Україні із жидів- нікому.
Вот тоді на наш Азов, Крим та Чорне море,
Не підлізуть вороги, не принесуть горе.
П р с п і в:
НЕ кидайте свою душу, а беріть Базуку,
Покажіть ви людям світу,як знайти свободу.

Геть жидів із ншій влади і гонить їх вшію,
Україна-українцям, а жидам - кайдани!
Загудять поля пшениці, і свобода лине,
Україну БОГ щанує, бо вона любима!
П р и с п і в:
НЕ кидайте свою душу, а беріть Базуку,
Покажіть ви людям світу,як знайти свободу.
(слова жидів В Кальцева, музика В.Путіна, 2010)



2. ГІМН
«ПОМИРАЄ Україна, бо ЖИДИ так ХОЧУТЬ»

1.Помирає Україна від жидівській влади,
Це жиди нас довели до такий безлади.
Жиди крали і крадуть в день і в ніч без зміни,
Розікрали все в державі - залишились міни!.
ПРИСПІВ:
Прокидайтесь українці та беріть базуки,
Бог дає усім нам право: жидів замахнути.

2.У ВРУ та КМУ –де жиди «працюють»,
Усі Закони пишуть там проти України.
Захопили вони землі, розкрадуть бюджети,
П’ють, гуляють і крадуть, усі жиди–гадюки!.
ПРИСПІВ:
Прокидайтесь українці та беріть базуки,
Бог дає усім нам право: жидів замахнути.

3.Досить хлопці нам терпіти цих жидо-масонів,
У Бабін Яр жидів зібрати, там від БОГА покарати.
І тоді свобода прийде, загудуть поля, заводи,
Україна з колін встане, заживуть народи!
ПРИСПІВ:
Прокидайтесь українці та беріть базуки,
Бог дає усім нам право: жидів замахнути.
(Слова В та С Калцквых, музика иуд,2010)



3. ГІМН ВМИРАЮЧОЇ УКРАЇНИ
Задовбала Україну ця жидівська влада,
Привела вона до краху і сміється зрада.
Досить хлопці спати в ліжку, треба підніматись,
І сокири в руки брати, йти вже визволятись!
ПРИСПІВ:
Душу й тіло нам не жаль за нашу свободу,
І покажемо ми людству, якого ми роду.

Треба йти у бій кровавий від Карпат до Дону,
Україной хай керують українці, а жиди –ніколи.
І тоді Азовське море з морем Чорним - мов брати,
Заспівають українці усюди, як заможні козачки!
ПРИСПІВ:
Душу й тіло нам не жаль за нашу свободу,
І покажемо ми людству, якого ми роду.
Незалежна Україна ти в Європі – в центрі,
Шанували б європейці аби не жили в коморі.
То ж беріть всю владу в руки, а жидів вказарми,
Україна –українцям, а жидів- в солдати!